29:00

Ivanov V. (narazenie - 2 min.)

Vylúčenia: 0:1, Oslabovky: 0:0, Presilovky: 1:0

Komentár k zápasu:

1. tretina sa niesla v znamení boja nováčika proti zohratej partii. 3GC však nováčikovskú daň vyvažujú veľkou bojovnosťou. V čase 5:56 mal Marko šancu jak delo!!! Krása... Už onedlho strelil 1. gól domácich R. Kvočka, ktorý bol nekrytý pred súperovou bránou. Ďaľší gól padol po brejku bratov Kvočkovcov, ktorí tak bez milosti potrestali chybu súpera. Úvod druhej tretiny sa niesol v znamení prebudenia sa 3GC, avšak tento sled prerušila samostatná akcia Murína z 11. minúty, kedy zvýšil už na 3:0. Bolesť v športe sa vyfarbila v 14. minúte, kedy na zemi po tvrdom zákroku hostí skončil Martin Laboš. Nebolo to zranenie vážneho charakteru, preto mohol neskôr v hre pokračovať. 5. gól ukázal poľavenie tímu 3GC, keď hráč na pravom krídle bez zábran dorážal. O 6. góle nič neviem bo hučali Bobri, nech otočím tabuľu. Parádne individuálne schopnosti ukázal aj Peťo Köleš, ktorý v 27. minúte po samostatnej akcii vsietil už 11. gól. Skvelý deň mali bratia Kvočkovci, ktorí spolu vstrelili 6 gólov. Vyzerá to na sľubnú sezónu nielen pre nich, ale aj pre celý tím.