Zhrnutie 7. kola

Pozvánka na 7.kolo Včera sa odohralo ďaľšie kolo LFL. Bohužiaľ sa však odohrali len 3 zápasy. Teda ak nerátam predohrávku, Crazy Oranges vs. Da Bum Tss, ktorý sa odohral ale už minulý mesiac. Okrem avizovanej absencie tímov Crazy Oranges a Dobre No sa ale nedostavili ani Floorball Team 3GC Slovakia, ktorí ale nielenže nedali vedieť mesiac dopredu, ale dokonca nedali o sebe vedieť vôbec a tak ich zápasy boli kontumované. Takže Delfáci si moc nezahrali. Odohrali nakoniec len exhibičný zápas proti výberu LFL. Delfáci nakoniec asi vyhrali o pár gólov, avšak presné skóre mi nie je známe. ;-) Potom už začalo 7. kolo LFL zápasom, v ktorom Da Bum Tss vyzvali Bobří Bandu, no dokázali s nimi držať krok len do 17. minúty. Vtedy totiž Bobří Banda za vyrovnaného stavu 2:2 strelili 2 góly a zlomila odpor húževnatých domácich. Nakoniec sa zápas skončil jednoznačne 3:10 pre Bobří Bandu. Keďže ďaľší zápas bol kontumovaný pre absenciu domácich, predohrali si tímy Zlomené Hokejky a Bobří Banda svoj zápas z 8.kola. A takisto v ňom dominovali hráči tímu Bobří Banda, keď ho vyhrali 2:12, hoci po 2 tretinách bolo skóre ešte pomerne tesné 2:4 pre Bobří Bandu. Na začiatku tretej tretiny však definitívne zlomili odpor Zlomených Hokejok a nakoniec ju vyhrali 8:0. Po dvoch jednoznačných víťazstvách si teda Bobří Banda pripísala 6 bodov do tabuľky a stáe sa drží o skóre pred Delfákmi, ktorí si kuriózne pripísali 6 bodov be odohratia čo i len sekundy zápasu. Obidva ich zápasy proti Floorball Team 3GC Slovakia boli totižto kontumované, keďže sa 3GC na zápas nedostavili. V poslednom zápase v ten deň sa stretli Zlomené Hokejky s ŠK Fair Levice. Domáci mali hosťom čo oplácať, keďže v minulom kole im hladko podľahli 1:7. Tentokrát si dali väčší pozor a vyhrali 5:3. Keďže Dobre No sa ospravedlnili v dohodnutej lehote vopred, ich zápasy s Bobří Bandou a ŠK Fair Levicesa odložili. Avšak oba zápasy musia byť odohraté do konca základnej časti, inak budú kontumované v prospech tímov, ktoré sa na tento turnaj dostavili.

created by Romy ..:: 2015 ::..